Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini Huracan w pięć lat doczekał się przeszło 14 tysięcy egzemplarzy
Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan w pięć lat doczekał się przeszło 14 tysięcy egzemplarzy

Lamborghini Gallardo było pierwszym komercyjnym sukcesem włoskiej marki. Jego następca, Huracan radzi sobie jeszcze lepiej i w przeciągu pięciu lat sprzedał się w nakładzie 14 022 egzemplarzy. Poprzednik potrzebował dekady na uzyskanie takich wyników.

Włoska marka pochwaliła się sukcesem sprzedażowym. Lamborghini Huracan rozchodzi się błyskawicznie i Włosi mają powody do radości. Wysoka sprzedaż pokazuje także, że nadal jest zapotrzebowanie na sportowe maszyny z wolnossącymi jednostkami. Lamborghini Huracan jako jedyny w klasie obok Audi R8 V10 oferuje potężny motor bez doładowania.
Lamborghini HuracanLamborghini Huracan
Producent opublikował fotografię przedstawiającą egzemplarz o numerze 14 022. Jest to Huracan Evo pokryty lakierem Grigio Titans. Auto trafi do klienta w Korei Południowej. Wygląda na to, że Lamborghini Huracan utrzyma się na rynku jeszcze kilka dobrych lat. Popularność modelu nie maleje, a ostatni lifting został bardzo dobrze przyjęty.
Lamborghini HuracanLamborghini Huracan
Lamborghini HuracanLamborghini HuracanLamborghini HuracanLamborghini HuracanLamborghini HuracanLamborghini HuracanDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Huracan w pięć lat doczekał się przeszło 14 tysięcy egzemplarzy