Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini Huracan Sterrato - superauto do zabaw na luźnej nawierzchni
Lamborghini Huracan Sterrato

Lamborghini Huracan Sterrato - superauto do zabaw na luźnej nawierzchni

2019-06-05 - J. Kruczek     Tagi: Lamborghini Huracan Sterrato, Lamborghini Huracan, Lamborghini
Lamborghini wraz premierą modelu Urus chciało udowodnić światu, ze superauta mogą dawać radość z jazdy w terenie. Kolejnym krokiem umacniania tego przekonania jest koncept Huracan Sterrato.

Lamborghini Huracan Sterrato korzysta z kilku rozwiązań wspomnianego Urusa dzięki, którym ma sobie doskonale poradzić na szutrowych drogach. Koncept bazuje na Huracanie Evo. Zawieszenie zostało podniesione o 47 mm, a modyfikacje zderzaków pozwoliły uzyskać lepsze kąty natarcia.
Lamborghini Huracan SterratoLamborghini Huracan Sterrato
Rozstaw kół został powiększony o 30 mm, co widać po rozbudowanych nadkolach. Auto posadzono na 20-calowych felgach obutych w specjalnie zaprojektowane opony terenowe. Nadwozie oraz podwozie otrzymały osłony zabezpieczające przed uszkodzeniami w czasie jazdy po luźnych nawierzchniach.
Lamborghini Huracan SterratoLamborghini Huracan Sterrato
Jazdę w ciemności ułatwi dodatkowe oświetlenie LED na dachu i w zderzakach. We wnętrzu zagościła klatka bezpieczeństwa oraz specjalne panele aluminiowe na podłodze i fotele sportowe z 4-punktowymi pasami.

Sercem Lamborghini Huracan Sterrato został oczywiście 5,2-litrowy silnik V10 o mocy 631 KM. Napęd na wszystkie koła oraz specjalnie zmodyfikowane tryby jazdy zapewnią maksymalną wydajność na luźnej nawierzchni. Nowy koncept wygląda fantastycznie i zachęca do szaleństw poza utwardzonymi drogami. Szkoda, że producent nie planuje produkcji.
Lamborghini Huracan SterratoLamborghini Huracan SterratoLamborghini Huracan SterratoDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Huracan Sterrato - superauto do zabaw na luźnej nawierzchni