Portal V10  »  Aktualności  »  Lamborghini Huracam, czyli Huracan w służbie Hollywood
Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracam, czyli Huracan w służbie Hollywood

2018-04-18 - J. Kruczek     Tagi: Lamborghini, Lamborghini Huracan, Supersamochody
Lamborghini Huracan nie jest topowym modelem włoskiej marki, ale spokojnie możemy go nazywać pełnoprawnym superautem. Silnik V10 o pojemności 5,2 litra i mocy 602 KM robi wrażenie. Zachęcił też filmowców do wykorzystania włoskiej maszyny w pracy.

Firma Incline Dynamic Outlet zaprezentowała zdjęcia swojego nowego narzędzia do filmowania. I jest nim właśnie Lamborghini Huracan, bądź jak określa go firma Huracam. Tak więc na fotografiach możecie zobaczyć najszybsza kamerę filmową jaka będzie wykorzystywana przy produkcji filmów.
Lamborghini HuracanLamborghini Huracan
Do tej pory najszybszym pojazdem wykorzystywanym przez filmowców było Ferrari 458 Italia. To superauto pracowało na planie filmu Need for Speed. Huracan został specjalnie przystosowany do filmowania przy dużych prędkościach. W miejscu przedniego bagażnika znalazła się rozbudowana rama do której umocowano wysięgnik z kamerą. Całość korzysta z rozbudowanego systemu stabilizacji. Przebudowa auta zajęła kilka miesięcy i pochłonęła pół miliona dolarów.

Nie zdradzono ile utył Huracam, ale nadal pozostaje on najszybszym pojazdem filmowym. Filmowcy zapewniają, że auto nie straciło wiele ze swoich możliwości. Nie wiemy przy jakich projektach w najbliższym czasie będzie pracować to cacko.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Huracam, czyli Huracan w służbie Hollywood