Portal V10  »  Aktualności  »  Kia Sorento - kolejne szczegóły na temat nowego SUVa
Kia Sorento

Kia Sorento - kolejne szczegóły na temat nowego SUVa

2020-03-18 - J. Kruczek     Tagi: Kia Sorento, Kia, SUV
Kia Sorento w końcu została zaprezentowana w pełnej krasie. Po pokazie kilku fotografii i pewnych detali przyszła pora na kompletny pokaz nowego SUVa.

Koreański model znacząco wydoroślał i nabrał na elegancki. SUV otrzymał design, który aspiruje do nieco wyższej klasy. Nadwozie jest eleganckie i może się podobać, choć nie da się ukryć, że zostało ono zaprojektowane pod amerykańskiego klienta.
Kia SorentoKia Sorento
Zmieniło się także wnętrze, w którym zagościły ekrany dotykowe. Zegary wyświetlają się na 12,3-calowym ekranie za kierownicą. Ten płynnie przechodzi w kolejny wyświetlacz o przekątnej 10,25 cali, z pomocą którego obsłużymy system multimedialny. Na szczęście nie zabrakło pewnych przycisków fizycznych ułatwiających obsługę auta. Producent zapowiada również wykorzystanie materiałów dużo wyższej jakości.
Kia SorentoKia Sorento
Nowa Kia Sorento bazuje na platformie N3 będącej o 35 mm dłuższą od poprzedniej. Pod maskę SUVa trafią różne silniki w zależności od rynku. W Europie czy Australii ma być dostępny 2,2-litrowy diesel o mocy 198 KM. Wielu klientów zainteresuje zapewne hybryda z silnikiem 1,6 l i jednostką elektryczną. Zestaw ma generować łącznie około 227 KM.
Kia Sorento zostanie wyposażona w najnowsze systemy bezpieczeństwa. Produkcja SUVa ma być prowadzona w kilku fabrykach marki na świecie. Nowy model powinien raczej się spotkać z ciepłym przyjęciem.
Kia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kia Sorento - kolejne szczegóły na temat nowego SUVa