Portal V10  »  Aktualności  »  Kia Sorento - globalny debiut nastąpi na salonie w Genewie
Kia Sorento

Kia Sorento - globalny debiut nastąpi na salonie w Genewie

2020-02-04 - J. Kruczek     Tagi: Kia, SUV, Kia Sorento
Kia potwierdziła, że nowa generacja modelu Sorento zostanie zaprezentowana podczas salonu samochodowego w Genewie. Producent wybrał marcową imprezę na globalny debiut swojego SUVa.

Producent przekonuje, że jego najnowszy SUV dzięki nowoczesnej platformie wyznaczy standardy dla segmentu. Przy okazji zapowiedzi Kia pokazała grafiki koncepcyjne nowego Sorento. Na nieszczęście firmy do sieci trafiły zdjęcia niezakamuflowanego egzemplarza, który brał udział w oficjalnej sesji fotograficznej w Kalifornii. Dzięki temu już teraz możemy zobaczyć, jak wygląda kolejna generacja Sorento.
Kia SorentoKia Sorento
Kia Sorento znacząco zmieniła się względem poprzednika i nowy design naprawdę może się podobać. Mamy do czynienia z nowoczesnymi detalami i charakterystycznymi motywami, jak choćby tylne światła. Całość prezentuje się naprawdę interesująco. Na razie musimy poczekać na detale techniczne, ale już za miesiąc wszystko stanie się jasne.
Kia SorentoKia Sorento
Kia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia SorentoKia Sorentoźródło: fot. carscoops

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kia Sorento - globalny debiut nastąpi na salonie w Genewie