Portal V10  »  Aktualności  »  Kia ProCeed - stylowe kombi wyjechało na światło dzienne
Kia ProCeed

Kia ProCeed - stylowe kombi wyjechało na światło dzienne

2018-09-14 - J. Kruczek     Tagi: Kia, Kia ProCeed
Kia po udanym debiucie modelu Stinger zaczęła odważniej projektować swoją ofertę. Dowodem na to jest nowy model ProCeed, który z trzydrzwiowego kompaktu zmienił się w samochód o nadwoziu shooting brake.
 
Kia ProCeed jest kierowana do osób szukających praktycznego kombi, ale przykładających dużo uwagi designowi. Samochód ze standardowym Ceedem dzieli jedynie przednie błotniki i pokrywę silnika. Cała reszta nadwozia została zaprojektowana od zera.
Kia ProCeedKia ProCeed
Nowy model jest o 5 mm dłuższy od standardowego kombi i może się pochwalić przestrzenią ładunkową o pojemności 594 l. Auto ma być oferowane w wersji GT-Line oraz GT. Tak więc otrzymamy sportowo wyglądające maszyny oraz odpowiednio jeżdżące. Kia ProCeed stoi na nowym niezależnym zawieszeniu, które zestroił Albert Biermann, twórcy Hyundaia i30 N.
Kia ProCeedKia ProCeed
Prezentowany model ma być oferowany z doładowanymi silnikami. W ofercie znajdziemy 1,0 o mocy 120 KM, 1m4 o mocy 140 KM oraz diesla 1,6 o mocy 136 KM. Wisienką na torcie ma być odmiana GT z silnikiem 1,6 o mocy 204 KM. Szczegóły na temat modelu zostaną ujawnione w październiku na salonie w Paryżu. Premiera rynkowa ma mieć miejsce na początku 2019 roku.
Kia ProCeedKia ProCeedKia ProCeedKia ProCeedKia ProCeedKia ProCeedKia ProCeedKia ProCeedKia ProCeedKia ProCeedKia ProCeedDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kia ProCeed - stylowe kombi wyjechało na światło dzienne