Portal V10  »  Aktualności  »  Kia Imagine Concept przerodzi się w pojazd produkcyjny
Kia Imagine Concept

Kia Imagine Concept przerodzi się w pojazd produkcyjny

2019-12-28 - J. Kruczek     Tagi: Kia, Kia Imagine Concept
Kia podczas tegorocznego salonu w Genewie zaprezentowała model Imagine Concept. Efektowny pojazd miał zwiastować przyszłą linię stylistyczną marki oraz rozwiązania jakie znajdą się w produkcyjnych modelach. Dziś okazało się, że Kia Imagine Concept trafi do produkcji.

CEA europejskiego oddziału marki w jednym z wywiadów potwierdził, że Kia Imagine Concept zostanie przeistoczony w pojazd produkcyjny. Gotowa maszyna ma wyjechać na drogi w 2021 roku. Auto powstanie na nowej, dedykowanej platformie elektrycznej.
Kia Imagine ConceptKia Imagine Concept
Na razie Emilio Herrera nie zdradził żadnych szczegółów na temat produkcyjnego pojazdu. Kia Imagine Concept łączyła w sobie koncepcje SUVa, crossovera oraz rodzinnego auta segmentu C. Design konceptu robił naprawdę dobre wrażenie i mamy nadzieję, że wiele elementów trafi do produkcyjnego auta. Z pewnością zmieni się wnętrze. W koncepcie znalazło się sporo ekranów dotykowych i jak wspominał sam producent miał to być tylko żart designerski wyśmiewający obecne trendy.
Kia Imagine ConceptKia Imagine Concept
Herrera zdradził także, że trwają nadal prace nad ewentualnym Picanto EV. Końcem przyszłego roku bądź na początku 2021 roku ma też zadebiutować model z ogniwami wodorowymi.
Kia Imagine ConceptKia Imagine ConceptKia Imagine ConceptKia Imagine ConceptKia Imagine ConceptKia Imagine ConceptKia Imagine ConceptDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kia Imagine Concept przerodzi się w pojazd produkcyjny