Portal V10  »  Aktualności  »  Kia Ceed doczeka się wersji Shooting Brake
Kia

Kia Ceed doczeka się wersji Shooting Brake

2018-04-16 - J. Kruczek     Tagi: Kia, Kia Ceed, Kia ProCeed
Kia szykuje prezentację nowej wersji nadwoziowej Ceeda. Auto miałoby zadebiutować na tegorocznym salonie samochodowym w Paryżu i wygląda na to, że zobaczymy nadwozie typu Shooting Brake.

Na zeszłorocznym salonie we Frankfurcie zaprezentowano imponujący koncept Proceed Shooting Brake Concept. Od razu pojawiły się pytania, czy taki model ma szansę na produkcję. Teraz David Labrosse odpowiedzialny za planowanie nowych modeli zdradza, że jest szansa na produkcję Ceeda Shooting Brake.
KiaKia
Labrosse potwierdził, że zobaczymy trzecie nadwozie Ceeda. Nie powiedział wprost, że chodzi o wersję Shooting Brake, ale to ona zdaje się być najbardziej prawdopodobna. Wcześniej Michael Cole z Kia Motors Europe został zapytany o to czy nowa wersja nadwoziowa Ceeda będzie przypominać Hyundaia i30 Fastback. Ten odpowiedział, że nowy Ceed będzie bardziej sportowy i praktyczny. Wnioski nasuwają się same.
KiaKia
Produkcyjne wcielenie konceptu Proceed Shooting Brake Concept byłoby idealnym modelem do walki z mocną konkurencją. Nie pozostaje  nam nic, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na premierę.
KiaKiaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Kia Ceed doczeka się wersji Shooting Brake

Kia Ceed doczeka się wersji Shooting Brake
edek2 2018-04-28 18:50
Ja KIA to jeżdżę właściwie tylko wtedy jak wypożyczam samochód w Panek. Ogólnie to uważam że mają całkiem fajne modele. Dobrze mi się nimi jeździ.