Portal V10  »  Aktualności  »  Karma GT - luksusowe coupe zaliczy pokaz na Monterey Car Week
Karma GT

Karma GT - luksusowe coupe zaliczy pokaz na Monterey Car Week

2019-08-04 - J. Kruczek     Tagi: Pininfarina, Karma Automotive, Karma GT
Karma GT została zaprezentowana pierwszy raz w styczniu, a teraz producent zapowiedział publiczny pokaz mający mieć miejsce w połowie sierpnia na imprezie Monterey Car Week 2019.

Przypomnijmy, że Karma GT jest pięknym coupe stworzonym przez projektantów z włoskiej Pinninfariny. Auto bazuje na Revero GT i ma przedstawiać aspiracje marki Karma na przyszłość. Producent chce zaistnieć na rynku pojazdów premium i choć na razie ciężko mówić o dynamicznym rozwoju to plany są bardzo ambitne.
Karma GTKarma GT
Karma GT może się pochwalić eleganckim dwudrzwiowym nadwoziem coupe. Projektanci z Pininfariny wykonali kawał dobrej roboty. Coupe ma się cechować znacznie lepszymi materiałami wykończenia niż limuzyna Revero GT. Niestety nadal nie wiemy jaki los ostatecznie spotka omawiany koncept. Producent zapewne będzie sprawdzał odbiór auta podczas Monterey Car Week. Jeżeli zainteresowanie okaże się wystarczająco duże to Karma GT ma szanse na limitowaną produkcję w zakładach Pininfariny. Zapewne przy okazji pokazu poznamy kolejne szczegóły na temat projektu.
Karma GTKarma GT
Karma GTKarma GTKarma GTKarma GTKarma GTKarma GTKarma GTKarma GTDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Karma GT - luksusowe coupe zaliczy pokaz na Monterey Car Week