Portal V10  »  Aktualności  »  Karma Automotive i Pininfarina nawiązały ścisłą współpracę
Karma

Karma Automotive i Pininfarina nawiązały ścisłą współpracę

2019-01-21 - J. Kruczek     Tagi: Karma Automotive, Pininfarina
Karma Automotive uratowała się przed bankructwem, a teraz szuka swojej drogi do ugruntowania pozycji na rynku. Firma powstała na zgliszczach Fiskera poinformowała o nawiązaniu współpracy z włoskim studiem Pininfarina .

Obie firmy nie tylko poinformowały o współpracy, ale też zdradziły, że pierwszy jej owoc zobaczymy w drugim kwartale roku. Tak więc już niedługo Karma Automotive zaprezentuje swój drugi samochód. A przy tym pierwszy będący w całości tworem nowej marki. Pierwszy był bowiem odświeżonym Fiskerem Karma.
KarmaKarma
Nie zdradzono szczegółów współpracy. Zapowiedź okraszono jednak stwierdzeniem, że obie firmy wykorzystają swoje umiejętności do stworzenia wyjątkowego auta o najwyższym poziomie luksusu. Pininfarina ma odpowiadać nie tylko za design. Włoskie studio ma wziąć na siebie kwestie wykończenia aut i ich personalizację.
KarmaKarma
Dla włoskiego studia nawiązanie ścisłej współpracy z Karma Automotive ma jeszcze jeden cel. Pininfarina w tym roku debiutuje jako producent samochodów i zawiązanie współpracy z amerykańską marką ma być krokiem w kierunku budowy infrastruktury na tamtejszym rynku. Zapowiada się kilka ciekawych nowości.
KarmaKarmaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Karma Automotive i Pininfarina nawiązały ścisłą współpracę