Portal V10  »  Aktualności  »  Jeep Wrangler JPP 20 - wersja specjalna zbudowana z akcesoriów Mopar
Jeep Wrangler JPP 20

Jeep Wrangler JPP 20 - wersja specjalna zbudowana z akcesoriów Mopar

2020-02-09 - J. Kruczek     Tagi: Jeep, Jeep Wrangler, 4x4
Jeep Wrangler JPP 20 został pokazany na salonie samochodowym w Chicago, jako limitowana wersja popularnej terenówki. Samochód jest w zasadzie jeżdżącym katalogiem akcesoriów firmy Mopar.

Producent wykorzystał do stworzenia tej wersji szereg akcesoriów Mopar nastawionych na fanów off-roadowych przygód. W oczy od razu rzucają się rurowe drzwi mające zapewnić lepszy kontakt z otaczającą nas naturą. Zderzaki, osłony podwozia oraz wyciągarka mają zachęcać do wjazdu w dziki teren.
Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20
Jeep Wrangler JPP 20 korzysta z podniesionego zawieszenia o dwa cale. Jazdę w nocy ułatwią dodatkowe reflektory LED. Klienci będą mogli wybrać jeden z pięciu wzorów felg oraz jeden z pięciu typów terenowych opon. To najważniejsze modyfikacje, ale Jeep Wrangler JPP 20 będzie posiadał na pokładzie znacznie więcej dodatków w katalogu Mopar. Specjalna wersja będzie dostępna z nadwoziem w kolorze błękitnym bądź białym. Na razie nie jest znana cena.
Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20
Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Jeep Wrangler JPP 20Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jeep Wrangler JPP 20 - wersja specjalna zbudowana z akcesoriów Mopar