Portal V10  »  Aktualności  »  Jeep Renegade PHEV pokaże swoje możliwości podczas Turin Auto Show 2019
Jeep Renegade PHEV

Jeep Renegade PHEV pokaże swoje możliwości podczas Turin Auto Show 2019

2019-06-15 - J. Kruczek     Tagi: Jeep, Jeep Renegade, Jeep Renegade PHEV, 4x4
Jeep Renegade PHEV zaliczył swój debiut na marcowym salonie samochodowym w Genewie. Producent zapowiedział kolejny pokaz zelektryfikowanego crossovera na Turin Auto Show 2019. Podczas imprezy odbywającej się w dniach 19-23 czerwca Renegade ma pokazać swoje możliwości.

Producent zapowiedział, że w czasie salonu auto nie tylko będzie wystawione na stoisku marki. Jeep Renegade PHEV ma się pokazać publiczności na drodze podczas przejazdów przez centrum Turynu. Co więcej planowany jest pokaz off-roadowych możliwości. Zdaniem Jeepa nowy model dzięki technologii eAWD będzie sobie radził doskonale w terenie. Obie osie są napędzane niezależnie, co daje szerokie możliwości terenowe bez konieczności zastosowania reduktora.
Jeep Renegade PHEVJeep Renegade PHEV
Jeep Renegade PHEV korzysta z układu hybrydowego bazującego na jednostce benzynowej 1,3 l z doładowaniem. Silnik konwencjonalny wspomaga jednostka elektryczna, co łącznie daje moc 237 KM. Przyspieszenie do setki ma wynosić 7 sekund. W Turynie ma zostać pokazana także hybrydowa wersja modelu Compass. SUV wykorzysta ten sam napęd co jego mniejszy brat.
Jeep Renegade PHEVJeep Renegade PHEV
Jeep Renegade PHEVJeep Renegade PHEVDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jeep Renegade PHEV pokaże swoje możliwości podczas Turin Auto Show 2019