Portal V10  »  Aktualności  »  Jeep Gladiator - europejska wersja gotowa na debiut
Jeep Gladiator

Jeep Gladiator - europejska wersja gotowa na debiut

2019-07-11 - J. Kruczek     Tagi: Jeep, 4x4, Jeep Gladiator
Jeep Gladiator jest już gotowy na europejski debiut. Pickup ma być prezentowany w ten weekend podczas imprezy Camp Jeep 2019 we Włoszech. Rynkowy debiut nastąpi na Starym Kontynencie w przyszłym roku.

Producent potwierdził, że Jeep Gladiator w europejskiej wersji będzie korzystał z 3-litrowego silnika EcoDiesel V6. Jednostka ma generować moc niespełna 260 KM i moment obrotowy 600 Nm. Motor zostanie sparowany z ośmiobiegową skrzynią automatyczną.
Jeep GladiatorJeep Gladiator
Niestety europejscy klienci nie mają szans na 3,6-litrowy motor Penastar V6. Trzeba też pamiętać, że na Stary Kontynent będzie trafiać ograniczona ilość egzemplarzy. W ofercie pojawią się trzy wersje wyposażenia: Sport, Overland oraz Rubicon. Pod względem wyposażenia europejska wersja ma nie odbiegać w niczym od amerykańskiej. Pickup na rynek europejski będzie montowany w zakładach Toledo w stanie Ohio.
Jeep GladiatorJeep Gladiator
Jeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorJeep GladiatorDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jeep Gladiator - europejska wersja gotowa na debiut