Portal V10  »  Aktualności  »  Hyundai i30 przeszedł lifting po dwóch latach od premiery
Hyundai i30

Hyundai i30 przeszedł lifting po dwóch latach od premiery

2018-09-06 - J. Kruczek     Tagi: Hyundai, Hyundai i30, Hyundai i30 Fastback
Hyundai i30 w obecnej formie jest na rynku niespełna dwa lata. A mimo to producent już zdecydował się na przeprowadzenie liftingu. Modyfikacje objęły wersja hatchback oraz kombi, ponieważ atrakcyjny fastback otrzymał zmiany już na premierę.
 
Przede wszystkim skupiono się na dostosowaniu silników do nowego cyklu badania emisji spalin WLTP. W ofercie pojawił się także nowy 1,6-litrowy silnik dostępny w wersjach mocy: 95 KM, 116 KM oraz 134 KM. Podstawowa wersja będzie sparowana jedynie z sześciobiegową skrzynią manualną. Mocniejsze wersje mogą zostać sparowane z siedmiobiegowym automatem.
Hyundai i30Hyundai i30
Stylistyczne zmiany objęły nowy zderzak, który pochodzi bezpośrednio z wersji fastback. Do oferty kombi i hatchbacka trafiły także dwa nowe lakiery Olivine Grey oraz Stellar Blue. Całość zmian dopełnia system multimedialny z 8-calowym ekranem, który zapewnia wsparcie dla Android Auto oraz Apple CarPlay.
Hyundai i30Hyundai i30
Odświeżony Hyundai i30 powinien być dostępny w polskich salonach jeszcze w tym roku. Nie zdradzono czy zmiany wpłyną na cenę kompaktowego modelu.
Hyundai i30Hyundai i30Hyundai i30Hyundai i30Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Hyundai i30 przeszedł lifting po dwóch latach od premiery