Portal V10  »  Aktualności  »  Hyundai i30 Fastback N zostanie pokazany podczas wyścigu między Rzymem i Paryżem
Hyundai i30 Fastback N

Hyundai i30 Fastback N zostanie pokazany podczas wyścigu między Rzymem i Paryżem

2018-09-21 - J. Kruczek     Tagi: Hyundai, Hyundai i30 N Fastback, Hyundai i30, Hyundai i30 Fastback
Hyundai i30 Fastback N miał zadebiutować oficjalnie podczas salonu samochodowego w Paryżu. Okazuje się jednak, że auto zostanie przedstawione kilka dni wcześniej bo już 26 września.

Szczególnie intrygujące jest to w jaki sposób ma zostać przedstawiony nowy sportowy model marki. Producent określa premierowe wydarzenie mianem drogowego wyścigu z Rzymu do Paryża. Nie wiemy na czym ma polegać ten wyścig, ale zmierzą się w nim kierowca wyścigowy Gabriele Tarquini startujący i30 N w serii TCR oraz kierowca WRC, Thierry Neuville będący numerem 1 zespołu Hyundaia.
Hyundai i30 Fastback NHyundai i30 Fastback N
Zaskakujące jest to, że w zapowiedzi marki można przeczytać iż obaj kierowcy mają wycisnąć maksimum możliwości z nowego modelu. Wszystko po to, aby ustanowić nowy rekord przejazdu z Rzymu do Paryża. Wygląda na to, że producent zadba o zamknięte drogi, bo inaczej nie wyobrażamy sobie szalonego sprintu między dwoma stolicami. Z drugiej strony cały wyścig może się okazać tylko przejażdżką ukrytą pod marketingowymi przechwałkami. Tak czy inaczej premiera Hyundaia i30 Fastback N zapowiada się na ciekawe wydarzenie.
Hyundai i30 Fastback NHyundai i30 Fastback N
Nie możemy się doczekać debiutu nowego modelu. Hyundai i30 Fastback N zapowiada się interesująco tym bardziej, że skorzysta z napędu bardzo udanego i30 N.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Hyundai i30 Fastback N zostanie pokazany podczas wyścigu między Rzymem i Paryżem