Portal V10  »  Aktualności  »  Hyundai i30 Fastback N Line - kolejny model ze sportowym charakterem
Hyundai i30 Fastback N Line

Hyundai i30 Fastback N Line - kolejny model ze sportowym charakterem

2018-10-31 - J. Kruczek     Tagi: Hyundai, Hyundai i30 Fastback, Hyundai i30, Hyundai i30 Fastback N Line
Hyundai rozbudowuje swoją ofertę usportowionych modeli N Line. Teraz po standardowym i30 przyszła pora na debiut i30 Fastback N Line. Auto ma się przybliżyć wyglądem do topowego i30 Fastback N, ale w kwestii napędu pozostanie przyjazny zwykłym kierowcom.
 
Hyundai i30 Fastback N Line to przede wszystkim modyfikacje wizualne. Tak więc klienci otrzymają auto wyposażone w zmodyfikowane zderzaki ze spojlerem z przodu i dyfuzorem z tyłu. Reflektory przyciemniono, a czerwono-czarne detale dodają atrakcyjności.
Hyundai i30 Fastback N LineHyundai i30 Fastback N Line
We wnętrzu znalazły się sportowe fotele i kierownica. Zadbano też o metalowe pedały i drążek zmiany biegów w stylu N. Producent zdecydował się usztywnić zawieszenie, co pozwoliło na zamontowanie 17 bądź 18-calowych felg obutych w opony Michelin PS4. Co ciekawe za felgami skryto wydajniejsze zaciski hamulcowe.
Hyundai i30 Fastback N LineHyundai i30 Fastback N Line
Hyundai i30 Fastback N Line będzie dostępny w silnikami 1,0 i 1,4 o mocach odpowiednio 118 KM i 138 KM. Prezentowany model nie będzie rasowym ścigantem, ale da kierowcy nutkę sportowego klimatu. Hyundai i30 Fastback N Line ma trafić do salonów końcem bieżącego roku.
Hyundai i30 Fastback N LineHyundai i30 Fastback N LineHyundai i30 Fastback N LineHyundai i30 Fastback N LineHyundai i30 Fastback N LineHyundai i30 Fastback N LineDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Hyundai i30 Fastback N Line - kolejny model ze sportowym charakterem