Portal V10  »  Aktualności  »  Hyundai i20 - fotografie wnętrza nowego hatchbacka
Hyundai i20

Hyundai i20 - fotografie wnętrza nowego hatchbacka

2020-03-28 - J. Kruczek     Tagi: Hyundai, Hyundai i20
Hyundai i20 w najnowszej odsłonie stał się bardziej dynamiczny i nowoczesny z wyglądu. Samochód nie musi się podobać, ale nikt mu nie odmówi oryginalności. Teraz producent opublikował szereg fotografii ukazujących wnętrze, które mają pokazać, jak nowoczesny stał się koreański hatchback.
Hyundai i20Hyundai i20
Nowy Hyundai i20 ma walczyć z Peugeotem 208 i Fordem Fiestą. Nowy design oraz rozwiązania technologiczne z pewnością w tym pomogą. Także wnętrze stało się bardziej stylowe i nowoczesne co pokazują fotografie. Deskę rozdzielczą cechuje minimalizm oraz oczywiście spory ekran systemu teleinformacyjnego. Świetnie prezentuje się podświetlenie, które będzie dostępne w droższych wariantach.
Hyundai i20Hyundai i20
Wspomniany wyświetlacz posiada przekątną 10,25-cali. Taką samą wielkość ma ekran instrumentów. Wbudowany system jest kompatybilny z Android Auto oraz Apple CarPlay. Na pokładzie znajdziemy bezprzewodowe ładowanie smartfona oraz w bogatszych wersjach system audio Bose z ośmioma głośnikami. Klienci mogą liczyć na szereg nowoczesnych systemów bezpieczeństwa. Producent zdradził, że bagażnik ma mieć pojemność 351 litrów przed złożeniem tylnej kanapy.
Hyundai i20 będzie skrywał pod maską silnik 1,0 T-GDI w wersjach o mocy 100 KM i 120 KM. Mocniejszy wariant będzie dostępny standardowo z miękką hybrydą, a słabszy otrzyma taką możliwość jako opcję. W ofercie pojawi się także wolnossący silnik 1,2 MPi o mocy 84 KM. Rynkowy debiut Hyundaia i20 powinien nastąpić latem tego roku.
Hyundai i20Hyundai i20Hyundai i20Hyundai i20Hyundai i20Hyundai i20Hyundai i20Hyundai i20Hyundai i20Hyundai i20Hyundai i20Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Hyundai i20 - fotografie wnętrza nowego hatchbacka