Portal V10  »  Aktualności  »  Hummer - pierwszy elektryczny pickup marki zadebiutuje w 2022 roku
Hummer

Hummer - pierwszy elektryczny pickup marki zadebiutuje w 2022 roku

2020-01-15 - J. Kruczek     Tagi: Hummer, 4x4, Eko, Pickup
Hummer powróci na rynek. O wskrzeszeniu marki mówiło się już wielokrotnie, a teraz General Motors potwierdza, że planuje przywrócenie Hummera na rynek. Nie będzie to jednak marka jaką znamy.

Hummer nadal ma tworzyć pojazdy terenowe oraz użytkowe, ale otrzymają one znacznie bardziej ekologiczny charakter. Tak, będą to pojazdy z napędem elektrycznym. Ostatnia moda na elektryczne pickupy rozochociła GM, które postanowiło przyspieszyć prace nad wskrzeszeniem Hummera. Pierwszym modelem ma być właśnie pickup z napędem elektrycznym, który będzie gotowy na 2022 rok.
HummerHummer
Zapowiada się dość spora konkurencja na rynku elektrycznych pickupów. Niedługo na drogi ma trafić Rivian R1T oraz Tesla Cybertruck. Nad elektrycznymi pickupami myśli także Ford oraz masa małych firm rodzących się w USA. Hummer nie będzie miał łatwo się przebić, choć ma w tym pomóc właśnie kultowa marka.

Pickup ma być pierwszym modelem z całej rodziny pojazdów uterenowionych. Hummer ma produkować także SUVy i pojazdy czysto off-roadowe. Wszystkie z napędem elektrycznym. Czas pokaże, czy chętnych na takie maszyny nie zabraknie.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Hummer - pierwszy elektryczny pickup marki zadebiutuje w 2022 roku

Hummer - pierwszy elektryczny pickup marki zadebiutuje w 2022 roku
edhe 2020-01-16 15:27
Pickup to powinien być spalinowy jak mój musso 2.2. Elektryczny to jak dla mnie to jakaś pomyłka, przeciez on ciągle pod ładowarką musiałby stać ;-)