Portal V10  »  Aktualności  »  Geely Icon - globalny SUV chińskiej marki
Geely Icon

Geely Icon - globalny SUV chińskiej marki

2019-11-06 - J. Kruczek     Tagi: SUV, Geely, Geely Icon
Geely w końcu zaprezentowało swojego najnowszego SUVa, jakim jest model Icon. Nowy model według producenta został zaprojektowany jako pojazd globalny wprowadzający chińska markę w nową erę.

Geely Icon czerpie wiele inspiracji z efektownego konceptu pokazanego przez markę w 2018 roku. Nadwozie otrzymało dość futurystyczne formy, co może się podobać. SUV faktycznie będzie się wyróżniał na drodze. Uwagę przykuwają wąskie reflektory oraz ostre przetoczenia na karoserii.
Geely IconGeely Icon
We wnętrzu możemy zobaczyć deskę rozdzielczą przypominającą nieco kokpit Citroena C4 Cactus. Dominującą rolę pełnią oczywiście ekrany umieszczone za kierownicą i w konsoli centralnej. Wrażenie robi różnokolorowa tapicerka oraz widoczne podświetlenie LED.

Najnowszy SUV jest drugim modelem tego typu na platformie BMA. Producent na razie nie ujawnił detali technicznych, ale chińskie media donoszą o obecności pod maską 1,5-litrowej, doładowanej jednostki benzynowej. Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły na temat nowego SUVa oraz informacje odnośnie planów jego dystrybucji.
Geely IconGeely Icon
Geely IconGeely IconGeely IconGeely IconGeely IconGeely IconGeely IconGeely IconGeely IconDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Geely Icon - globalny SUV chińskiej marki