Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Mustang Mach-E - przypadkiem zaprezentowano elektrycznego crossovera
Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E - przypadkiem zaprezentowano elektrycznego crossovera

2019-11-16 - J. Kruczek     Tagi: Ford Mustang Mach-E, Ford, Ford Mustang, Eko, Crossover
Ford miał zaprezentować w tym miesiącu zaprezentować elektrycznego crossovera na bazie sportowego Mustanga. Oficjalna premiera ma mieć miejsce 18 listopada, ale na skutek błędu Mustang Mach-E został ujawniony wcześniej.

Informacje o nowym modelu zostały opublikowane na oficjalnej stronie marki. Zakładkę poświęconą Mustangowi Mach-E szybko zdjęto, ale w sieci nic nie ginie i informacje oraz zdjęcia dotarły do opinii publicznej. Design faktycznie nawiązuje do sportowego coupe. W przodzie znajdziemy podobnie zarysowane reflektory i grill. W tyle znalazły się charakterystyczne światła.
Ford Mustang Mach-EFord Mustang Mach-E
We wnętrzu dominują ekrany dotykowe, co nie jest żadnym zaskoczeniem. Niestety w kokpicie nie ma nawiązań do sportowego Mustanga, a całość bardziej uderza w design Tesli. Według informacji z publikacji ceny nowego modelu wystartują od poziomu 44 000 dolarów. Topowa odmiana GT ma kosztować 60 500 dolarów. Zasięg w zależności od wersji wynosi od 370 do 480 km.
Ford Mustang Mach-EFord Mustang Mach-E
Większość z wersji Forda Mustanga Mach-E ma przyspieszać do setki w czasie około 5-6 s. Wersja GT będzie oferowała przyspieszenie w granicach 3-4 s. W ofercie pojawią się modele z napędem 4x4 oraz na tył. Póki co nie wiemy nic o szczegółach napędu i baterii. Wszystkie informacje poznamy już w najbliższych dniach.
Ford Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EFord Mustang Mach-EDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Mustang Mach-E - przypadkiem zaprezentowano elektrycznego crossovera