Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Mustang Mach-E First Edition wyprzedany w USA
Ford Mustang Mach-E First Edition

Ford Mustang Mach-E First Edition wyprzedany w USA

2019-11-30 - J. Kruczek     Tagi: Ford, Ford Mustang Mach-E, Eko
Ford Mustang Mach-E dopiero co został zaprezentowany, a już w USA wyprzedano wszystkie egzemplarze First Edition. Premierowe wydanie elektrycznego SUVa zniknęło w mgnienia oku i przynajmniej amerykańscy klienci nie będą już w stanie nabyć limitowanej edycji startowej.

Ford Mustang Mach-E First Edition krótko po uruchomieniu możliwości zamówień zniknął z konfiguratora. Producent poinformował, że specjalną wersję usunięto ze strony internetowej ponieważ została ona wyprzedana. Chodzi o egzemplarze przeznaczone na rynek amerykański. W Europie można nadal zamawiać pierwszą edycję elektrycznego SUVa.
Ford Mustang Mach-E First EditionFord Mustang Mach-E First Edition
Producent zdradził, że w pierwszym roku powstanie tylko 50 000 egzemplarzy SUVa. Wynika to z małej dostępności baterii. Nie zdradzono ile egzemplarzy powstanie w premierowej wersji specjalnej oraz jaka ilość trafi na poszczególne rynki. Amerykańscy klienci będą musieli zapłacić za Forda Mustanga Mach-E First Edition co najmniej 59 900 dolarów.
Ford Mustang Mach-E First EditionFord Mustang Mach-E First Edition
Specjalna edycja korzysta z napędu na wszystkie koła o mocy 338 KM i momencie obrotowym 565 Nm. Baterie o pojemności 98,8 kWh pozwalają na pokonanie około 435 km. Pierwsze sztuki trafią do klientów końcem 2020 roku.
Ford Mustang Mach-E First EditionFord Mustang Mach-E First EditionFord Mustang Mach-E First EditionFord Mustang Mach-E First EditionFord Mustang Mach-E First EditionFord Mustang Mach-E First EditionDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Mustang Mach-E First Edition wyprzedany w USA