Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Fiesta ST-Line Red i Black Edition - specjalne wersje hatchbacka
Ford Fiesta ST-Line

Ford Fiesta ST-Line Red i Black Edition - specjalne wersje hatchbacka

2018-10-15 - J. Kruczek     Tagi: Ford Fiesta, Ford
Ford Fiesta ST-Line sama w sobie wygląda świetnie, ale producent postanowił przygotować jeszcze efektowniejsze wersje specjalne. I tak w europejskich salonach ma być dostępny hatchback w wersjach ST-Line Red i Black Edition.

Specjalne edycje powstały na bazie Forda Fiesty ST-Line z litrowym silnikiem EcoBoost. Jednostka generuje 138 KM i jest sparowana z sześciobiegową skrzynią manualną. Jak można się domyślić po nazwach główne skrzypce odgrywają w obu wersjach kolory.
Ford Fiesta ST-LineFord Fiesta ST-Line
Ford Fiesta ST-Line w zależności od edycji może się pochwalić czerwonym bądź czarnym lakierem. Karoserie zdobią sportowe pasy w matowej czerni. Do tego dochodzi tylny spojler w kolorze nadwozia, czy czarne osłony lusterek. 17-calowe felgi otrzymały dwukolorowe malowanie.

We wnętrzu znajdziemy czerwone elementy zdobiące praktycznie każdą część kokpitu. Dodają one sportowego charakteru w połączeniu z częściowo skórzanymi fotelami czy obszytymi skórą drążkami i kierownicą. Ford Fiesta ST-Line Red i Black Edition mają być dostępne z bogatym wyposażeniem standardowym. Na pokładzie ma się znaleźć większość systemów bezpieczeństwa oraz system teleinformacyjny SYNC 3. Hatchback jest dostępny na wybranych europejskich rynkach.
Ford Fiesta ST-LineFord Fiesta ST-Line
Ford Fiesta ST-LineDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Fiesta ST-Line Red i Black Edition - specjalne wersje hatchbacka