Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Bronco będzie dostępny w wersji hybrydowej
Ford Bronco

Ford Bronco będzie dostępny w wersji hybrydowej

2019-05-11 - J. Kruczek     Tagi: Ford, 4x4, Ford Bronco
Ford Bronco ma wkrótce powrócić na rynek z nową odsłoną. Reinkarnacja kultowego amerykańskiego modelu nie uniknie elektryfikacji, na którą stawia ostatnio producent.

Jim Hackett podczas spotkania z udziałowcami zapowiedział, że nowy Ford Bronco będzie dostępny w wersji hybrydowej. Nie zdradził szczegółów napędu, ale podkreślił, że nowy model ma być częścią nowej strategii marki więc elektryfikacja jest w tym wypadku całkowicie oczywista.
Ford BroncoFord Bronco
Wersja hybrydowa powinna być dostępna obok kilku standardowych odmian. Nieoficjalnie mówi się o implementacji silników 2,3 EcoBoost oraz 2,7-litrowego V6. Jednostki powinny być sparowane z najnowszym 10-biegowym automatem. Skrzynia manualna powinna się pojawić jako opcja.

Ciągle niewiele wiadomo na temat nowego Forda Bronco. Auto ma się pojawić na rynku końcem 2020 roku po 24-letniej nieobecności. Według wielu doniesień Ford Bronco ma być konkurencją dla Jeepa Wranglera co oznacza nastawienie na jazdę off-roadową. Auto ma posiadać nadwozie z licznymi osłonami, zdejmowane drzwi oraz panele dachowe. Możemy też liczyć na sporą ilość akcesoriów. Na rynek ma trafić wersja dwu- oraz czterodrzwiowa. Ford Bronco zapowiada się interesująco. Czas pokaże czy faktycznie dostaniemy rasowego off-roadera czy tylko wystylizowanego crossovera.
Ford BroncoFord BroncoDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Bronco będzie dostępny w wersji hybrydowej