Portal V10  »  Aktualności  »  Fisker Ocean - elektryczny SUV zadebiutuje na CES 2020
Fisker Ocean

Fisker Ocean - elektryczny SUV zadebiutuje na CES 2020

2019-12-14 - J. Kruczek     Tagi: Fisker Ocean, Fisker, Eko, SUV
Fisker Ocean został zapowiedziany już dawno temu, ale ciągle nie doczekał się oficjalnej premiery. Wygląda jednak na to, że już niedługo zobaczymy elektrycznego SUVa w pełnej okazałości. Producent zapowiedział, że nowy model zostanie przedstawiony w czasie styczniowych targów Consumer Electronics Show (CES).
Fisker OceanFisker Ocean
Na razie nie wiadomo wiele na temat maszyny. Ostatnie doniesienia mówiły, że Fisker Ocean  skorzysta z baterii o pojemności 80 kWh, co się przełoży na zasięg około 400-480 km. Według zapowiedzi system szybkiego ładowania ma pozwolić na zapewnienie zasięgu 320 km w czasie około 30 minut.
Fisker OceanFisker Ocean
Fisker Ocean ma otrzymać dach z panelami słonecznymi, co będzie zwiększać wydajność systemu zasilania. Ten element ma zapewniać około 1 610 km jazdy za darmo rocznie. Producent szykuje także funkcję California Mode, która ma zapewniać doznania jazdy kabrioletem w zamkniętej konstrukcji. Zapewne chodzi o odpowiednio regulowane nawiewy powietrza i panoramiczny dach. Szczegóły poznamy już w styczniu podczas targów CES.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Fisker Ocean - elektryczny SUV zadebiutuje na CES 2020