Portal V10  »  Aktualności  »  Fisker Ocean debiutuje w Los Angeles
Fisker Ocean

Fisker Ocean debiutuje w Los Angeles

2020-01-06 - J. Kruczek     Tagi: SUV, Fisker, Eko, Fisker Ocean
Fisker Ocean po licznych zapowiedziach i zajawkach w końcu został zaprezentowany w pełnej krasie. Elektryczny SUV zadebiutował w Los Angeles i w najbliższym tygodniu będzie prezentowany zwiedzającym targi CES w Las Vegas.

Fisker Ocean ma się cechować zasięgiem 482 km, a sprzedaż ruszy w 2021 roku. Podstawowa wersja została wyceniona na 37 499 dolarów. Na razie nie ujawniono zbyt wielu detali odnośnie specyfikacji. Wiadomo, ze na pokładzie mają zagościć baterie o pojemności 80 kWh. Przyspieszenie do setki powinno zająć niespełna 3 s, a klienci wybiorą wersję z napędem na tył bądź na wszystkie koła.
Fisker OceanFisker Ocean
Design może się podobać i nie specjalnie zaskakuje. Większość elementów zostało zdradzonych przy okazji poprzednich zajawek. Wnętrze to pochodna obecnych trendów, czyli minimalizm zestawiony z dużymi ekranami. Możliwe, że konkrety zostaną zdradzone podczas rozpoczynających się targów CES. Sprzedaż ruszy w późnym okresie 2021 roku, więc producent ma jeszcze sporo czasu na doszlifowanie ostatecznej specyfikacji.
Fisker OceanFisker Ocean
Fisker OceanFisker OceanFisker OceanFisker OceanFisker OceanFisker OceanFisker OceanFisker OceanDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Fisker Ocean debiutuje w Los Angeles