Portal V10  »  Relacje z imprez  »  Fani terenowych Toyot spotkali się po raz trzeci
Zlot Toyot

Fani terenowych Toyot spotkali się po raz trzeci

2017-06-20 - A.Biernacki     Tagi: Toyota, Zloty, 4x4
Toyota Off-Road Festival wpisał się już na stałe w kalendarz imprez dla pasjonatów off-roadu. W długi weekend, na Autodromie4x4 we Włościejewkach fani i właściciele terenowych Toyot spotkali się już po raz trzeci, aby wspólnie testować możliwości swoich samochodów. Organizatorem zlotu był Land Cruiser Adventure Club.
Zlot ToyotZlot Toyot
4-dniowe święto terenowych samochodów Toyoty odbyło się po raz trzeci na pięknych terenach Wielkopolski. Była to dobra okazja do świętowania 10-lecia Autodromu4x4 we Włościejewkach wraz z jego właścicielem, Romanem Wasikiem. Organizatorzy opracowali 1000 km tras według roadbooka, spływy kajakowe, wycieczki rowerowe po lesie oraz liczne atrakcje na terenie autodromu.
Zlot ToyotZlot Toyot
Z uczestnikami spotkali się trzej podróżnicy i autorzy książek - Piotr Kulczyna, Arkady P. Fiedler i Jacek Jarosik. Podczas Festivalu miała premierę książka Jacka Jarosika „Bradziaga znaczy Obieżyświat”. Oprócz jazd turystycznych można było skorzystać z jazd testowych nowymi crossoverami Toyoty C-HR oraz wypróbować własne auta na torze off-roadowym. Grzegorz Baran, wielokrotny uczestnik Rajdu Dakar, towarzyszył dzieciom podczas jazdy samochodem rajdowym, aby mogły się poczuć jak Adam Małysz. W Strefie Expo została wystawiona flota 3 Hiluxów opracowanych przez Arctic Trucks oraz jedyny w swoim rodzaju Land Cruiser 80.
„Land Cruiser Adventure Club skupia fanów terenowych Toyot. Raz do roku spotykamy się na ogólnopolskim zlocie, by wspólnie odkrywać szutrowe trasy Wielkopolski, wymieniać się doświadczeniami i miło spędzić czas” - wyjaśnia Michał Horodeński, lider LCAC. - „To także okazja, by spędzić krótki urlop z całą rodziną, w wersji biwakowej, pod namiotem. Jest to dobra alternatywa dla wczasów all inclusive” - dodaje z uśmiechem.
Zlot ToyotZlot Toyot
W tegorocznej edycji wzięło udział 96 aut. Wśród samochodów uczestników dominowały oczywiście Land Cruisery, ale nie zabrakło także Hiluxów i innych modeli. Bogata oferta Toyoty w świecie off-roadu była reprezentowana przez Tundrę, Tacomę, Sequoię i RAV4.

Land Cruiser Adventure Club zaprasza wszystkich fanów terenowych Toyot na czwartą edycję festiwalu za rok.
Zlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot ToyotZlot Toyotźródło: inf.prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Fani terenowych Toyot spotkali się po raz trzeci

Fani terenowych Toyot spotkali się po raz trzeci
Kocham Japonki 2017-06-21 12:24
A wiecie kto jest kierowcą testowym Toyoty? Sam Matsudo Toyoda, CEO całej organizacji. http://www.regeneracja-turbosprezarek.pl/katalog-turbosprezarek-toyota.html można poczytać tu też trochę. Pozdrawiam uturbionych!