Portal V10  »  Aktualności  »  Citroen zapowiada auto EV przystępne dla każdego
Citroen

Citroen zapowiada auto EV przystępne dla każdego

2020-02-10 - J. Kruczek     Tagi: Citroen, Eko
Citroen od pewnego czasu szuka swojego miejsca na rynku. Teraz producent zapowiada rewolucję w kategorii samochodów elektrycznych. Francuska marka zapowiedziała, że już 27 lutego zaprezentuje światu nowe auto EV, które będzie przeznaczone dla każdego.

Auta elektryczne może i są przyszłością motoryzacji, ale nie można oprzeć się wrażeniu, że producenci nieco przedwcześnie zaczęli szturm pełną parą z elektrykami. Mały zasięg, nie rozbudowane sieci ładowania i w końcu ceny sprawiają, że dla przeciętnego klienta te samochody są bezużyteczne. Citroen chce to zmienić, a przynajmniej na to wskazuje nowa zapowiedź.
CitroenCitroen
Citroen ma 27 lutego pokazać auto dostępne dla każdego. To sugeruje tani samochód elektryczny. Na razie nie zdradzono żadnych szczegółów, ale kreślenia pojazdu dostępnego dla wszystkich sugeruje małe i tanie autko. Możliwe, że dostaniemy miejskie wozidełko, którym będą mogły podróżować także osoby bez prawa jazdy. Końcem miesiąca dowiemy się, czy Citroen faktycznie przygotował coś ciekawego.
CitroenCitroen
CitroenCitroenDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Citroen zapowiada auto EV przystępne dla każdego