Portal V10  »  Aktualności  »  Citroen C5 Aircross PHEV debiutuje w polskich salonach
Citroen C5 Aircross PHEV

Citroen C5 Aircross PHEV debiutuje w polskich salonach

Citroen wprowadza na polski rynek model C5 Aircross PHEV. Nowa hybryda typu plug-in z napędem o mocy 225 KM prezentuje się całkiem okazale i jest dostępna w dość rozsądnej cenie.

Citroen C5 Aircross PHEV startuje od ceny 145 200 zł. W tej kwocie klienci otrzymają wersję Feel z 18-calowymi felgami, czujnikami parkowania, kamerą cofania, tempomatem oraz automatyczną klimatyzacją. Dodatkowe atrakcje, jak choćby pełne oświetlenie LED znajdzie się w droższych wariantach Shine i Shine Pack. Najdroższy wariant kosztuje 161 300 zł i oferuje praktycznie wszystko, w co można wyposażyć SUVa.
Citroen C5 Aircross PHEVCitroen C5 Aircross PHEV
Francuski SUV korzysta z napędu hybrydowego składającego się z silnika benzynowego 1,6 l oraz jednostki elektrycznej. Napęd sparowano z 8-biegową skrzynią automatyczną. Na pokładzie zagościły baterie o pojemności 13,2 kWh, które naładujemy z gniazdka. Zasięg na samym prądzie wynosi ok 50 km. Sprint do setki ma zajmować około 8,7 s, a średnie spalanie może wynieść nawet 1,5 l/100 km. Co ciekawe Citroen C5 Aircross PHEV jest w najdroższej wersji tańszy od bazowego bliźniaka Peugeota 3008 PHEV.
Citroen C5 Aircross PHEVCitroen C5 Aircross PHEV
Citroen C5 Aircross PHEVCitroen C5 Aircross PHEVCitroen C5 Aircross PHEVCitroen C5 Aircross PHEVCitroen C5 Aircross PHEVCitroen C5 Aircross PHEVDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Citroen C5 Aircross PHEV debiutuje w polskich salonach