Portal V10  »  Aktualności  »  Chevrolet Cruze po face liftingu zadebiutuje w Nowym Jorku
Chevrolet Cruze 2015

Chevrolet Cruze po face liftingu zadebiutuje w Nowym Jorku

2014-04-14 - A. Ruciński     Tagi: Chevrolet, Chevrolet Cruze, Facelift
Chevrolet zamierza niebawem wycofać się z europejskiego rynku. Mimo to auta tej marki nadal nas interesują. W szczególności Cruze, który cieszył się sporą popularnością.

Chevrolet postanowił nieco odświeżyć ten model. Jak widać na zdjęciach, auto nie przeszło spektakularnych zmian, lecz na pewno wygląda bardziej nowocześnie i prezentuje się lepiej. Zadbano o nowy, przedni zderzak, zmieniony grill oraz światła do jazdy dziennej. Tył został poddany równie nieznaczącym modyfikacjom. Przy okazji zaktualizowano też gamę lakierów nadwozia, wzory felg i wyposażenie.

Chevrolet nie przewiduje żadnych ulepszeń technicznych zarówno jeśli chodzi o napęd jak i pozostałe podzespoły. Ceny także nie powinny ulec zmianie. Szkoda tylko, że Cruze po liftingu najprawdopodobniej nie trafi na nasz rynek.źródło: wcf

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
2

Komentarze do:

Chevrolet Cruze po face liftingu zadebiutuje w Nowym Jorku

Chevrolet Cruze po face liftingu zadebiutuje w Nowym Jorku
koko 2014-04-14 13:08
ALe klasa, wygląda jak te nowe Mercedesy...!! sąsiad laik się nabierze że to droga limuzyna, a ten co kupil zaoszczedzi kupe kaski zamiast na Mercedesa uzywanego miał wydać, serwisy, naprawy i inne przekęcania go minie z leksza, bo Chevy też może sięzepsuć ale mniej niż taki 7 letni Merc od handlarza.
Chevrolet Cruze po face liftingu zadebiutuje w Nowym Jorku
www.motozagadka.blogspot. 2014-04-15 13:36
Osobiście żałuję, że ta marka ma zniknąć z Europy... Więcej marek = ciekawiej na ulicach. Ekonomia ma jednak swoje prawa.