Portal V10  »  Aktualności  »  Chevrolet Corvette C8 - producent traci 20 000 dolarów na każdym bazowym egzemplarzu
Chevrolet Corvette C8

Chevrolet Corvette C8 - producent traci 20 000 dolarów na każdym bazowym egzemplarzu

2019-12-02 - J. Kruczek     Tagi: Chevrolet Corvette, Chevrolet Corvette C8, Chevrolet, Amerykańskie
Chevrolet Corvette C8 okazał się wielkim zaskoczeniem nie tylko ze względu na centralnie umieszczony silnik. Sporą niespodzianką jest cena za podstawowy wariant wynosząca zaledwie 59 995 dolarów.

Od razu pojawiły się plotki o specjalnym zaniżeniu ceny w celu nakręcenia hype'u. Wielu specjalistów uważa, że cena została zaniżona, a w najbliższych latach koszt zakupu Corvette będzie rósł. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku modelu C7. Ten z każdym rokiem także kosztował więcej o średnio 2000 dolarów.
Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8
Okazuje się jednak, że wzrosty ceny mogą nie być wystarczającym rozwiązaniem. Magazyn MotorTrend dotarł do ciekawych informacji na temat cen Corvette C8. Okazuje się, że auto powinno według wstępnych obliczeń kosztować 79 995 dolarów. Oznacza to, że na każdym bazowym egzemplarzu producent trafi 20 000 dolarów.
Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8
Patrząc na ogrom strat na budżetowych wersjach możemy być pewni, że Chevrolet będzie się starał zapobiegać takiemu stanowi. Możemy się spodziewać w przyszłości podniesienia cen oraz atrakcyjnych wersji specjalnych zachęcających do zakupu droższych edycji.
Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Chevrolet Corvette C8 - producent traci 20 000 dolarów na każdym bazowym egzemplarzu