Portal V10  »  Aktualności  »  Chevrolet Corvette C8 - pakiet z włókna węglowego wycofany z oferty
Chevrolet Corvette C8

Chevrolet Corvette C8 - pakiet z włókna węglowego wycofany z oferty

2020-02-04 - J. Kruczek     Tagi: Chevrolet, Chevrolet Corvette, Chevrolet Corvette C8, Amerykańskie
Chevrolet ma problem z elementami z włókna węglowego do Corvette C8. Amerykańskie media donoszą, że opcja dodatków aerodynamicznych z karbonu została wycofana z oferty. Co więcej klienci, którzy już dokonali zamówienia zostali poinformowani, że otrzymają auta bez pakietu.

Okazało się, że Chevrolet ma problem z dostawcą części. Nie podano oficjalnego powodu, ale nieoficjalnie mówi się o dwóch przyczynach. Jedną miałoby być zbyt duże zapotrzebowanie na pakiet z włókna węglowego przez co dostawca części nie wyrabia z produkcją. Drugim powodem może być problem z jakością produktów.
Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8
Pakiet wyceniony na 4 850 dolarów zawiera między innymi splitter oraz progi z karbonu. Część klientów ma otrzymać stosowne elementy z zapasu jaki ma firma. Niektórzy dealerzy otrzymali także zestawy, więc można zdobyć części bezpośrednio u nich. Na razie nie wiadomo kiedy pakiet powróci do oferty.
Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8
Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8Chevrolet Corvette C8Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Chevrolet Corvette C8 - pakiet z włókna węglowego wycofany z oferty