Portal V10  »  Aktualności  »  Bugatti szykuje się na dodanie drugiego modelu do oferty
Bugatti

Bugatti szykuje się na dodanie drugiego modelu do oferty

2019-09-21 - J. Kruczek     Tagi: Bugatti, Bugatti Chiron
Bugatti od wielu lat mówi o możliwości dodania do oferty drugiego modelu. Do tej pory marka skupiała się na produkcji jednej maszyny i jej ewentualnych wersji specjalnych. Teraz producent jest coraz bliższy realizacji planów zwiększenia produkcji.

Prezydent marki, Stephan Winkelmann udzielił wywiadu Car Magazine, w którym nakreślił plany odnośnie nowego pojazdu. Stwierdził, że maszyna nad którą pracuje firma będzie oferowała wyższą pozycję za kierownicą. Jak mówi wielu klientów marki chciałoby takie auto, ponieważ będą się czuć bezpieczniej. Szczególnie kobiety zwracają uwagę na ten aspekt.
BugattiBugatti
Dodał także, że nowe Bugatti będzie czteromiejscowym pojazdem z pewnymi możliwościami terenowymi. Według Winkelmanna nie będzie to klasyczny SUV. Wygląda więc na to, że marka szykuje crossovera. Prawdopodobnie w nadwoziu coupe. Pojazd ma być najdroższym i najbardziej zaawansowanym autem w klasie. Nie będzie to jednak najbardziej ekstremalny model Bugatti. Tutaj prym będzie wiódł nadal Chiron.
BugattiBugatti
Wygląda na to, że miłośnicy marki w końcu doczekają się drugiego modelu Bugatti. Ciekawe jak firma poradzi sobie ze stworzeniem auta, które nie będzie hipersamochodem walczącym o miano najszybszego na świecie.
BugattiBugattiDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Bugatti szykuje się na dodanie drugiego modelu do oferty

Bugatti szykuje się na dodanie drugiego modelu do oferty
Geminiman 2019-09-21 21:38
Niech lepiej zrobi jakąś superluksusową limuzynę, taką w stylu tego konceptu EB218 z 1999 roku, który wyglądał całkowicie normalnie.