Portal V10  »  Aktualności  »  Bentley Flying Spur Blackline - pakiet stylistyczny z czarnymi dodatkami
Bentley Flying Spur Blackline

Bentley Flying Spur Blackline - pakiet stylistyczny z czarnymi dodatkami

2019-10-11 - J. Kruczek     Tagi: Bentley, Bentley Flying Spur
Bentley zaprezentował specjalną wersję stylistyczną dla limuzyny Flying Spur. Pakiet Blackline pozwoli klientom na zastąpienie wszystkich błyszczących i jasnych elementów rasową czernią.

I tak pakiet pozwoli na umieszczenie w nadwoziu czarnej figurki na masce oraz czarnych kratek wlotów powietrza, grilla czy obramowań okien. W ciemnej tonacji wystąpią wszystkie listwy i dodatki nadwozia. Zasadniczo z karoserii zniknie cały chrom.
Bentley Flying Spur BlacklineBentley Flying Spur Blackline
Standardowo Bentley Flying Spur Blackline będzie stać na 21-calowych felgach, ale klienci mogą zamówić 22-calowe obręcze. Limuzyna może zostać polakierowana na jeden z 17 kolorów, co stanowi rozwinięcie standardowej oferty 13 barw.

Bentley Flying Spur otrzymał wersję Blackline ze względu na sukces Continentala GT w takiej samej odsłonie. Coupe z czarnymi detalami stanowi 30 procent sprzedaży modelu. Wnętrze pozostaje już do całkowitej personalizacji przez klienta. Pakiet stylistyczny Blackline został wyceniony w Europie na kwotę 3550 euro.
Bentley Flying Spur BlacklineBentley Flying Spur Blackline
Bentley Flying Spur BlacklineBentley Flying Spur BlacklineBentley Flying Spur BlacklineBentley Flying Spur BlacklineDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Bentley Flying Spur Blackline - pakiet stylistyczny z czarnymi dodatkami