Portal V10  »  Aktualności  »  Bentley Continental GT Convertible Equestrian Edition dla miłośników wyścigów konnych
Bentley Continental GT Convertible Equestrian Edition

Bentley Continental GT Convertible Equestrian Edition dla miłośników wyścigów konnych

Bentley Continental GT Convertible jest bardzo eleganckim pojazdem, ale zawsze może być lepiej. Między innymi za pomocą edycji specjalnych można zaszczepić jeszcze więcej luksusu. Tak jest w przypadku nowej wersji Equestrian Edition.

Bentley Continental GT Convertible Equestrian Edition powstał jako hołd dla wyścigów konnych, w których promocję jest zaangażowany Bentley. Pojazd powstał oczywiście w warsztatach oddziału Mulliner. Zdjęcia promocyjne wykonano pod zamkiem Jackdaws będącym jedna z najlepszych baz treningowych koni wyścigowych.
Bentley Continental GT Convertible Equestrian EditionBentley Continental GT Convertible Equestrian Edition
Kabriolet został ubrany w zielony lakier Spruce przeplatany czarnymi dodatkami z pakietu Blackline. W nadkolach znalazły się czarne felgi w rozmiarze 22 cali. We wnętrzu zastosowano materiały i kolory kojarzące się z jeździectwem. Nie zabrakło specjalnych emblematów umieszczonych na fotelach czy desce rozdzielczej.
Bentley Continental GT Convertible Equestrian EditionBentley Continental GT Convertible Equestrian Edition
Bentley Continental GT Convertible Equestrian Edition może się pochwalić najbogatszym wyposażeniem. Klientom zdecydowanie niczego nie zabraknie. Niestety nie wiemy ile trzeba zapłacić za to cacko i w jakiej ilości powstanie.
Bentley Continental GT Convertible Equestrian EditionBentley Continental GT Convertible Equestrian EditionBentley Continental GT Convertible Equestrian EditionBentley Continental GT Convertible Equestrian EditionBentley Continental GT Convertible Equestrian EditionBentley Continental GT Convertible Equestrian EditionBentley Continental GT Convertible Equestrian EditionDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Bentley Continental GT Convertible Equestrian Edition dla miłośników wyścigów konnych