Portal V10  »  Aktualności  »  BMW i4 w wydaniu koncepcyjnym. Wielkie nerki i mocny napęd
BMW i4

BMW i4 w wydaniu koncepcyjnym. Wielkie nerki i mocny napęd

2020-03-03 - J. Kruczek     Tagi: Eko, BMW i4, BMW
BMW i4 ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku i auto będzie celowało w konkurencję z Tesla Model 3. Bawarska marka zaprezentowała elektrycznego sedana w wersji koncepcyjnej i niestety pierwsze czym nas wita to gigantyczne nerki. To rozwiązanie nadal nie jest ładne.

Duży grill ma jednak pewne zastosowanie. Można w nim umieścić liczne czujniki, co pozwoliło na sprawną implementację systemów autonomicznej jazdy poziomu 3. Sam model ma bazować na nowej serii 4 Gran Coupe, której premiera jest przed nami.
BMW i4BMW i4
BMW i4 może się pochwalić wąskimi reflektorami i tylnymi światłami oczywiście w technologii LED. Ogólna bryła i design mogą się podobać. We wnętrzu dominująca role przejął ekran ciągnący się przez większą część deski rozdzielczej. Został on podzielony na dwa wyświetlacze obsługujące instrumenty i multimedia. W trybie sport kierowca ma się cieszyć dźwiękiem skomponowanym przez samego Hansa Zimmera.
BMW i4BMW i4
W najmocniejszej wersji BMW i4 ma oferować moc 530 KM, co zapewni przyspieszenie do setki w czasie 4 s. Baterie o pojemności 80 kWh mają zapewniać zasięg do 600 km. Koncept BMW i4 ma być już bardzo blisko wersji produkcyjnej, która trafi do produkcji w 2021 roku.
BMW i4BMW i4BMW i4BMW i4BMW i4BMW i4BMW i4BMW i4BMW i4Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW i4 w wydaniu koncepcyjnym. Wielkie nerki i mocny napęd