Portal V10  »  Aktualności  »  BMW X5 M i X6 M dostępne z pakietami Individual
BMW X5 M oraz X6 M z pakietami Individual

BMW X5 M i X6 M dostępne z pakietami Individual

2011-11-14 - A. Ruciński     Tagi: BMW, SUV, BMW X5, Edycje specjalne, BMW X6 M
Kupując luksusowe i bardzo drogie auto mamy przywilej idealnego dostosowania go do swoich gustów. Możemy przebierać w kolorystyce nadwozia, wzorach alufelg czy wykończeniu wnętrza. Najlepsze firmy są w stanie spełnić każdą zachciankę. Miętowe skóry i różowy kokpit? Nie ma problemu. BMW nie jest pod tym względem aż tak przyjazne klientowi, ale w odmianie Individual daje mu duże pole manewru. Najnowszymi modelami z serii Individual są dwa sportowe SUV-y. Model X6 M oraz X5 M.

Specjalna wersja pozwala na wybranie unikalnej kolorystyki pojazdu. Dostępne lakiery karoserii to trzy odcienie, metalizowanego koloru czarnego i jeden srebrny. Wewnątrz jest jeszcze ciekawiej: Skóry najwyższej jakości, które mogą mieć dowolny kolor oraz kokpit wykończony fortepianowym lakierem. Na życzenie: drzewo orzechowe i eukaliptus. Wybierając BMW Individual możemy być pewni, że nie spotkamy drugiego, identycznego egzemplarza.
 
Oba auta napędzane są 4,4 - litrowym silnikiem V8 o mocy 555 KM, co umożliwia osiągnięcie pierwszej setki już po zaledwie 4,7 sekundy.
Teraz smutna wiadomość - X5 M i X6 M Individual, póki co sprzedawane będą jedynie na rynku azjatyckim.źródło: worldcarfans

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW X5 M i X6 M dostępne z pakietami Individual