Portal V10  »  Aktualności  »  Aurus otworzył pierwszy salon w Moskwie
Aurus

Aurus otworzył pierwszy salon w Moskwie

2019-08-27 - J. Kruczek     Tagi: Aurus Senat, Aurus Arsenal, Aurus
Aurus po licznych prezentacjach i zapowiedziach otworzył swój pierwszy salon w Moskwie. Tym samym osoby zainteresowane luksusowymi samochodami z Rosji mogą w końcu po nie sięgnąć.

Aurus powstał dzięki wsparciu rosyjskiego rządu. Limuzyna Senat zadebiutowała jako pojazd prezydenta, a w późniejszym czasie pokazano także otwartą wersję oraz vana Arsenal. Niedługo ma zostać zaprezentowany także SUV noszący nazwę Kombat.
AurusAurus
Wraz z otwarciem pierwszego salonu poznaliśmy cenę modelu Senat. Limuzynę wyceniono na 18 milionów rubli co daje kwotę przeszło miliona złotych. Patrząc na bezpośrednią konkurencję to ceny są bardzo atrakcyjne. Za Rolls-Royce'a Phantoma trzeba wyłożyć dwa razy więcej. Bentley Mulsanne jest o połowę droższy. Najbliżej cenowo stoi Mercedes Maybach S650.
AurusAurus
Aurus planuje otwarcie kolejnego salonu w Chinach na przełomie 2020 i 2021 roku. W późniejszym czasie marka będzie rozszerzała swoją obecność na Europę, Bliski Wschód oraz Afrykę Północną. Firma poinformowała także o pracach nad przedłużaną limuzyną oraz mniejszym sedanem. W przyszłości do oferty trafią także napędy hybrydowe i elektryczne.
AurusAurusAurusAurusDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Aurus otworzył pierwszy salon w Moskwie