Portal V10  »  Aktualności  »  Audi RS4 Avant - sportowe kombi jeszcze ostrzejsze
Audi RS4 Avant

Audi RS4 Avant - sportowe kombi jeszcze ostrzejsze

2019-10-02 - J. Kruczek     Tagi: Audi RS4, Audi, Audi RS4 Avant
Audi zaprezentowało nowe RS4 Avant, czyli jedno z najszybszych kombi na rynku. Producent nie zmienił napędu względem poprzednika, więc nadal mamy do czynienia z mocą 450 KM i momentem obrotowym 600 Nm. Zmieniła się głównie stylistyka, dzięki czemu maszyna jest ostrzejsza niż dotychczas.
Audi RS4 AvantAudi RS4 Avant
Pod maska pracuje dobrze znane 2,9-litrowe V6. Audi RS4 Avant może się pochwalić nowym designem, który robi jeszcze bardziej sportowe wrażenie niż u poprzednika. Z przodu pojawił się nowy spłaszczony grill z osłoną o strukturze plastra miodu. Nadwozie poszerzono o 30 mm względem podstawowych modeli.
Audi RS4 AvantAudi RS4 Avant
Zmienił się kształt reflektorów, które teraz opcjonalnie będą dostępne w wersji Matrix LED z przyciemnianymi kloszami. Audi RS4 Avant ponownie korzysta z ośmiobiegowej skrzyni automatycznej tiptronic oraz z dyferencjału typu torsen. Opcjonalnie można skorzystać z mechanizmu różnicowego o ograniczonym uślizgu.
Producent chwali się zastosowaniem nowej generacji amortyzatorów. Cała konstrukcja zawieszenia jest lżejsza i trwalsza. Układ ma zapewniać doskonałą trakcję oraz wysoki komfort podczas korzystania z mniej sportowych trybów jazdy. Standardowo kombi stoi na 19-calowych felgach z oponami w rozmiarze 265/35. Opcjonalnie można skorzystać z 20-calowych felg obutych w opony 275/30. Audi RS4 Avant będzie można zamawiać już w tym miesiącu, a dostawy mają ruszyć w grudniu 2019 roku.
Audi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantAudi RS4 AvantDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Audi RS4 Avant - sportowe kombi jeszcze ostrzejsze