Portal V10  »  Aktualności  »  Aston Martin Vantage Roadster - debiut brytyjskiego kabrioletu
Aston Martin Vantage Roadster

Aston Martin Vantage Roadster - debiut brytyjskiego kabrioletu

Aston Martin Vantage Roadster został właśnie oficjalnie zaprezentowany. Piękny kabriolet zaliczył debiut sieciowy, ponieważ publiczna prezentacja nastąpi dopiero podczas salonu samochodowego w Genewie.

Design auta jest po prostu fenomenalny i Aston Martin Vantage Roadster może być ubóstwiany bądź nienawidzony, Nikt jednak nie przejdzie obok tej maszyny obojętnie. Nowy model może się pochwalić najszybszym na rynku rozkładanym dachem. Materiałowy element można złożyć bądź rozłożyć w czasie zaledwie 6,7 s na postoju. W czasie jazdy z prędkością do 50 km/h proces zajmuje 6,8 s.
Aston Martin Vantage RoadsterAston Martin Vantage Roadster
Kabriolety są zawsze cięższe od modelu coupe, ale w tym wypadku jest to tylko 60 kg. To całkiem niezły wynik. Pod maską pracuje 4-litrowy podwójnie doładowany silnik V8 o mocy 503 KM i momencie obrotowym 685 Nm. Taka specyfikacja sprawia, że kabriolet osiąga setkę w czasie nieco ponad 3,7 s, czyli jest o 0,2 s wolniejszy od coupe. Prędkość maksymalna wyniesie 306 km/h.
Aston Martin Vantage RoadsterAston Martin Vantage Roadster
Aston Martin Vantage Roadster nie licząc dachu zasadniczo nie różni się od coupe. To dobrze, ponieważ ponownie na rynek trafi dopracowany, elegancki i szybki model od brytyjskiej marki.
Aston Martin Vantage RoadsterAston Martin Vantage RoadsterAston Martin Vantage RoadsterAston Martin Vantage RoadsterAston Martin Vantage RoadsterAston Martin Vantage RoadsterAston Martin Vantage RoadsterAston Martin Vantage RoadsterAston Martin Vantage RoadsterAston Martin Vantage RoadsterDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Aston Martin Vantage Roadster - debiut brytyjskiego kabrioletu