Portal V10  »  Aktualności  »  Aston Martin DBX - pierwsze zdjęcie wnętrza
Aston Martin DBX

Aston Martin DBX - pierwsze zdjęcie wnętrza

2019-11-06 - J. Kruczek     Tagi: Aston Martin, SUV, Aston Martin DBX
Aston Martin DBX ma zadebiutować 20 listopada bieżącego roku. Pierwszy SUV sportowej marki zostanie zaprezentowany na specjalnej imprezie w Pekinie. Producent jasno daje do zrozumienia jaki rynek będzie najważniejszy dla DBXa.

Firma w celu podgrzania atmosfery zapowiedziała ceny na niektóre rynki. Aston Martin DBX został wyceniony na 158 000 funtów w Wielkiej Brytanii oraz 193 500 dolarów w Niemczech. Propozycja Astona będzie więc droższa od Bentleya Bentayga.
Aston Martin DBXAston Martin DBX
Brytyjski producent zaprezentował też pierwszą fotografię wnętrza. Możemy na niej zobaczyć, jak prezentuje się kokpit luksusowego modelu. W tym konkretnym wypadku zastosowano dwukolorowe obicie kierownicy oraz karmelową skórę i Alcantarę, którymi obszyto całą kabinę. Za kierownicą znalazły się cyfrowe instrumenty, a konsolę centralną zdominował spory ekran systemu teleinformacyjnego.
Aston Martin DBXAston Martin DBX
Producent nadal nie zdradza szczegółów odnośnie wymiarów czy wyposażenia. Wiemy za to, że pod maską będzie pracował 4-litrowy silnik V8 pochodzący od AMG. Jednostka ma dostarczać 550 KM i moment obrotowy 700 Nm. Firma zapewnia, że DBX pokona Nurburgring w czasie poniżej 8 minut i będzie osiągać prędkość 290 km/h.
Aston Martin DBXAston Martin DBXDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Aston Martin DBX - pierwsze zdjęcie wnętrza

Aston Martin DBX - pierwsze zdjęcie wnętrza
cinu 2019-11-07 09:08
ford fiesta suv w wersji luxury:-)