Portal V10  »  Aktualności  »  Aston Martin DBS Superleggera, Valhalla, V8 i DB5 w nowym filmie o Agencie 007
Aston Martin Valhalla

Aston Martin DBS Superleggera, Valhalla, V8 i DB5 w nowym filmie o Agencie 007

Najnowszy film o Jamesie Bondzie nabiera kształtu. Obraz pod tytułem No Time To Die będzie pożegnaniem z rolą Daniela Craiga oraz całkiem dobrze skrojoną reklamą Aston Martina. Dziś potwierdzono, że na ekranie zobaczymy model DBS Superleggera.

Warto odnotować, że Aston Martin DBS Superleggera nie będzie jedyną maszyna marki w tym filmie. Na ekranie obok Jamesa bonda pojawi się nie tylko DBS, ale także kultowy DB5, klasyczny V8 oraz imponująca Valhalla. Jak widać producent oddał w ręce filmowców fenomenalny kwartet.
Aston Martin ValhallaAston Martin Valhalla
Aston Martin DB5 jest znany przede wszystkim z występów w kolejnych filmach o przygodach Jamesa Bonda. Oryginalnego V8 mogliśmy zobaczyć w filmie The Living Daylights, zaś dla DBS Superleggera i Valhalli będzie to filmowy debiut u boku Agenta 007.

W przypadku ostatniego z modeli zapewne zobaczymy na ekranie przedprodukcyjny prototyp. Hiperauto ciągle znajduje się w fazie rozwoju, więc na ekranach kin nie uraczymy finalnej maszyny. Ciekawe jaki los czeka filmowe Aston Martiny. Mamy nadzieję, że auta otrzymają przyzwoitą dawkę czasu.
Aston Martin ValhallaAston Martin Valhalla
Aston Martin ValhallaAston Martin ValhallaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Aston Martin DBS Superleggera, Valhalla, V8 i DB5 w nowym filmie o Agencie 007