Hotele  »  Hotele Łódź - Hotele w Łodzi

Hotele Łódź - Hotele w Łodzi

Ostatnio dodane hotele w Łodzi:
Hotel Mazowiecki
Łódź, Ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57, 90-640 Łódź Zmodernizowany budynek hotelowy położony jest w odległości około 1 km od ruchliwego śródmieścia i w pobliżu międzynarodowych dróg komunikacyjnych Dworca Kaliskiego i trasy łączącej Pomorze z Małopolską i Śląskiem. Dodatkowym atutem są zlokalizowane nieopodal miejskie tereny rekreacyjne na Zdrowiu z ogrodem zoologicznym i botanicznym., Do użytku gości jest restauracja i całodobowy parking strzeżony. W hotelu znajduje się także salon gier., Restauracja zaprasza na śniadania, obiady i kolacje, organizuje przyjęcia okolicznościowe, bankiety i wesela., W hotelu znajdują się 133 miejsca noclegowe w pokojach 1 i 2 osobowych, a także w apartamentach. W budynku jest zlokalizowany i odpowiednio wyposażony pokój 2 osobowy dla osób niepełnosprawnych.

Hotel Savoy
Łódź, Ul. Traugutta 6, 90-107 Łódź Hotel Savoy został wybudowany w 1912 roku i uwieczniony w powieści austriackiego pisarza Josefa Rotha, a dzięki secesyjnym elementom architektury zachował niepowtarzalną atmosferę początku XX-wieku. Obiekt położony jest w centrum miasta tuż przy zabytkowej ulicy Piotrkowskiej, blisko dworca kolejowego i autobusowego., Stylowa hotelowa restauracja serwuje smaczne dania kuchni polskiej i potrawy innych narodów., Do dyspozycji naszych gości oddajemy 123 miejsca noclegowe w apartamentach i w pokojach 1 i 2 osobowych, a także na życzenie w 3 osobowych. W naszych apartamentach mieszkał Josef Rotha'er., Poza bazą noclegową hotel dysponuje również klimatyzowanymi salami konferencyjnymi dla 50, 70 i 120 osób z pełnym wyposażeniem, które usprawnia prowadzenie specjalistycznych spotkań i seminariów. W części konferencyjnej hotelu znajduje się także elegancka sala bankietowa wyłącznie dla uczestników konferencji.

Hotel
Łódź, Al. Kościuszki 68, 90-432 Łódź Hotel Światowit cieszy się dobrą i wypracowaną wśród swoich klientów opinią. Przebywających w wygodnych, sklimatyzowanych wnętrzach hotelu gości dzieli zaledwie kilka kroków od reprezentacyjnej ulicy Piotrkowskiej, zabytkowego deptaku, kuszącej mnogością wielokulturowych restauracji, pubów itp. W pobliżu znajduje sie większość siedzib poważnych firm, tereny targowo-wystawiennicze oraz centra handlowe., Przed hotelem znajduje się bezpieczny całodobowo strzeżony parking. Dodatkowe usługi świadczą salon fryzjerski oraz solarium., W Hotelu Światowit znajduje się również restauracja serwująca najlepsze dania kuchni polskiej, francuskiej oraz włoskiej. Wieczorem polecamy coctail bar., Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy 270 miejsc noclegowych w apartamentach i pokojach 1 i 2 osobowych.

Newsletter
Galerie zdjęć