Hotele  »  Hotele Łódź - Hotele w Łodzi

Hotele Łódź - Hotele w Łodzi

Ostatnio dodane hotele w Łodzi:
Hotel Grand
Łódź, Ul. Piotrkowska 72, 90-102 Łódź Zabytkowy budynek hotelu Orbis Grand usytuowany jest przy najbardziej reprezentacyjnej ulicy Łodzi, ul. Piotrkowskiej, zwanej najdłuższą ulicą w Europie. Handlowe, biznesowe i kulturalne centrum miasta znajduje się w zasięgu spaceru. Dzięki korzystnemu położeniu wszyscy goście mogą korzystać z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej Łodzi. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduja się wszystkie ważniejsze urzędy, siedziby firm i banków, centra handlowe oraz targowe hale wystawiennicze., Centrum rekreacji: fitness room, bilard, masaże. Dodatkowe usługi: żelazko w recepcji, suszarka do włosów w recepcji, skrytki depozytowe w recepcji, podjazd dla wózków inwalidzkich, możliwość skorzystania z komputera, możliwość skorzystania z faxu, możliwość skorzystania z drukarki, możliwość bezpłatnego skorzystania z faxu (lokalnie), maszyny do czyszczenia obuwia, kącik czytelniczy, wymiana walut, usługi tłumaczy, usługi pralnicze, sklep garmażeryjny, sklep...

Hotel Mazowiecki
Łódź, Ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57, 90-640 Łódź Zmodernizowany budynek hotelowy położony jest w odległości około 1 km od ruchliwego śródmieścia i w pobliżu międzynarodowych dróg komunikacyjnych Dworca Kaliskiego i trasy łączącej Pomorze z Małopolską i Śląskiem. Dodatkowym atutem są zlokalizowane nieopodal miejskie tereny rekreacyjne na Zdrowiu z ogrodem zoologicznym i botanicznym., Do użytku gości jest restauracja i całodobowy parking strzeżony. W hotelu znajduje się także salon gier., Restauracja zaprasza na śniadania, obiady i kolacje, organizuje przyjęcia okolicznościowe, bankiety i wesela., W hotelu znajdują się 133 miejsca noclegowe w pokojach 1 i 2 osobowych, a także w apartamentach. W budynku jest zlokalizowany i odpowiednio wyposażony pokój 2 osobowy dla osób niepełnosprawnych.

Hotel Polonia Palast
Łódź, Ul. Narutowicza 38, 90-135 Łódź Hotel Polonia wybudowany został w 1912 roku w sąsiedztwie dworca kolejowego w pobliżu siedzib wyższych uczelni, instytucji kulturalnych i centrum handlowego., W hotelu jest również stylowa restauracja, salon fryzjerski i solarium., Cena noclegu zawiera śniadanie., W hotelu znajduje się 167 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2-osobowych, a na życzenie 3-osobowych.