Portal V10  »  Aktualności  »  Rzeźby w Londynie zapowiadają nowego Range Rovera Evoque
Range Rover Evoque

Rzeźby w Londynie zapowiadają nowego Range Rovera Evoque

2018-11-14 - J. Kruczek     Tagi: Land Rover, Range Rover Evoque, 4x4, SUV
Range Rover Evoque był jednym z najbardziej cenionych luksusowych SUVów na rynku. Jednak po ośmiu latach od debiutu konkurencja poszła mocno do przodu, a propozycja Land Rovera straciła nieco na atrakcyjności. Szczęśliwie lada moment poznamy drugą generację modelu.

Land Rover zapowiedział nowego Evoque za pomocą oryginalnych rzeźb z metalowych prętów. Te otworzyły szkielety dające pogląd na design nowej generacji SUVa. Rzeźby umieszczono w różnych miejscach Londynu. To właśnie w stolicy Wielkiej Brytanii zostanie oficjalnie przedstawiony nowy Evoque. A prezentacja ma mieć miejsce 22 listopada.
Range Rover EvoqueRange Rover Evoque
Producent zapowiedział przeprowadzenie oficjalnej prezentacji. Warto nadmienić, że osoby nie mogące przybyć do Londynu będą mogły zobaczyć przekaz na żywo z wydarzenia. Relacja ma być wyświetlana na kanale YouTube marki oraz na jej profilu Facebookowym.

Prawdopodobnie kilka dni po pokazie premierowym Range Rover Evoque zostanie pokazany publiczności w Los Angeles. Póki co o nowym Evoque wiemy, że zostanie on oparty na platformie z Discovery Sport. Już za kilka dni poznamy wszystkie tajemnice modelu.
Range Rover EvoqueRange Rover Evoque
Range Rover EvoqueRange Rover EvoqueRange Rover Evoque

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - pierwszy zwiastun


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Rzeźby w Londynie zapowiadają nowego Range Rovera Evoque