Portal V10  »  Aktualności  »  Nowy Ford Transit i Tourneo Connect - kolejne premiery
Ford Transit/Tourneo

Nowy Ford Transit i Tourneo Connect - kolejne premiery

2012-09-07 - A. Ruciński     Tagi: Ford, Premiery, Ford Transit Connect, Ford Tourneo Connect, Ford Transit, Ford Tourneo
Ford rozszalał się z nowościami. Do odświeżonej Fiesty i nowego Mondeo dołączają pojazdy zdecydowanie bardziej użytkowe. To Transit i Tourneo Connect.

Nazwy poszczególnych modeli mogą się różnić w zależności od tynku, tym bardziej, że nowe dostawczaki będą sprzedawane na rynkach całego świata.
Ford Transit/TourneoFord Transit/Tourneo
Tourneo Connect to mniejsza propozycja, która może zostać wyposażona w pięć lub siedem miejsc, dzięki czemu auto będzie bardziej konkurencyjne niż np. Citroen Berlingo. Transit z kolei dostępny będzie w kilku/kilkunastu wariantach. Od spartańskiego woła roboczego do komfortowego, osobowego busa.
Ford Transit/TourneoFord Transit/Tourneo
Podobnie wygląda kwestia napędu, który w zależności od wariantu i specyfikacji może być realizowany poprzez przednie, tylne lub wszystkie koła. Pod maską z pewnością zagości 2.2-litrowy turbodiesel DuraTorq, ale niewykluczone, że Ford zdecyduje się też na słabsze jednostki.

Nowe Tourneo i Transit trafią do sprzedaży w 2013 roku. Oba modele mają spore szanse na sukces. Oczywiście pod warunkiem, że ceny zostaną rozsądnie skalkulowane.
Ford Transit/TourneoFord Transit/TourneoFord Transit/TourneoFord Transit/TourneoFord Transit/TourneoFord Transit/TourneoFord Transit/TourneoFord Transit/Tourneo

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


źródło: carscoop

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Nowy Ford Transit i Tourneo Connect - kolejne premiery

Nowy Ford Transit i Tourneo Connect - kolejne premiery
iuris 2012-09-07 12:37
:"Nazwy poszczególnych modeli mogą się różnić w zależności od tynku, tym bardziej, że nowe dostawczaki będą sprzedawane na rynkach całego świata." Zgadza się, że pojazdy mogą różnić się nazwami, w zależności od tego ile "tynku" mogą przewieźć :-P Taki mały błąd - wiem, że nie zamierzony - ale z drugiej strony całkiem przyjemny :-P