Portal V10  »  Aktualności  »  Ford odświeżył rodzinę modeli Transit Sport
Ford Transit Custom Sport

Ford odświeżył rodzinę modeli Transit Sport

Ford Transit Custom Sport otrzymał kilka usprawnień na 2019 rok. Usportowiony van może się teraz pochwalić nieco większą mocą dzięki delikatnie podrasowanemu silnikowi.

Producent włożył pod maskę odświeżony dwulitrowy silnik diesla EcoBlue o mocy 182 KM i momencie obrotowym 415 Nm. Klienci mogą zamawiać vana z sześciobiegową skrzynią manualną bądź automatem SelectShift. Nowa jednostka ma gwarantować średnie spalanie na poziomie 6,9 l/100 km.
Ford Transit Custom SportFord Transit Custom Sport
Auto wzbogaciło się także o modem FordPass Connect z możliwością stawiania hot-spotu WiFi dla 10 urządzeń. Oczywiście nie mogło zabraknąć innych technologicznych dodatków, jak asortyment najnowszych systemów wspomagających kierowcę. Podobnie, jak wcześniej van będzie dostępny w różnych konfiguracjach nadwozia, więc każdy skroi vana na własne potrzeby.
Ford Transit Custom SportFord Transit Custom Sport
Ford Transit Custom Sport wyróżnia się pasami na masce oraz sportowym zderzakiem i nieco agresywniejszymi dodatkami nadwozia. Auto stoi na 17- bądź 18-calowych felgach.

To nie koniec nowości. W ofercie pojawi się także Ford Transit Connect Sport z dieslem 1,5 EcoBlue o mocy 118 KM. W tym wypadku dostaniemy sportowe dodatki nadwozia oraz 16-calowe koła. Jednostkę sparowano z sześciobiegowym manualem. Podobnie ma się sprawa z Transitem Courier Sport, choć tu w ofercie znajdziemy silniki 1,5 TDCi i benzynowy 1,0 EcoBoos. Oba motory o mocy 99 KM. Odświeżone sportowe vany mają trafić na rynek w połowie roku.
Ford Transit Custom SportFord Transit Custom SportFord Transit Custom SportFord Transit Custom SportFord Transit Custom SportFord Transit Custom SportFord Transit Custom SportFord Transit Custom SportFord Transit Custom Sport

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai Nexo w osobliwym eksperymencie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford odświeżył rodzinę modeli Transit Sport