Portal V10  »  Aktualności  »  DS3 Crossback - producent ujawnia szczegóły
DS3 Crossback

DS3 Crossback - producent ujawnia szczegóły

2018-09-14 - J. Kruczek     Tagi: DS3 Crossback, DS, Crossover
Nie musieliśmy długo czekać na ujawnienie szczegółów na temat DS3 Crossback. Wczoraj mogliśmy zobaczyć oficjalne zdjęcia, a dziś poznaliśmy wiele detali na temat francuskiego crossovera.
 
Design już poznaliśmy, więc skupmy się na kolejnych informacjach. A mianowicie na wyposażeniu i napędzie. W najbogatszych wersjach mamy liczyć na wykończenie ze skóry Nappa, Alcantary oraz chromu. Skórą zostanie obszyta spora ilość elementów wnętrza.
DS3 CrossbackDS3 Crossback
Marka premium zobowiązuje, dlatego DS3 Crossback będzie oferował bogate wyposażenie. Lista ma obejmować takie elementy, jak wysokiej klasy audio, asystent parkowania, adaptacyjny tempomat czy system DS Drive Assist. DS3 Crossback zaoferuje bogate opcje napędu.
 
Przede wszystkim DS nie zrezygnował z silników diesla i klienci sięgną po jednostki wysokoprężne o mocy 1oo i 130 KM. Nie zabraknie benzynowych silników PureTech o mocach 100, 130 oraz 155 KM. Wisienką na torcie ma być model elektryczny. Ten napęd ma zapewniać moc 134 KM i moment 260 Nm. Tak skonfigurowany model ma zasięg 300 km i przyspiesza do setki w czasie 8,7 s. Pełne ładowanie potrwa 5 godzin, zaś szybka ładowarka pozwoli zasilić 80 procent akumulatorów w 80 minut. Większa ilość szczegółów zostanie zdradzona podczas październikowego salonu w Paryżu.
DS3 CrossbackDS3 Crossback
DS3 CrossbackDS3 Crossback

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

DS3 Crossback - producent ujawnia szczegóły