Portal V10  »  Aktualności  »  DS3 Crossback na grafikach patentowych
DS3 Crossback

DS3 Crossback na grafikach patentowych

2018-07-10 - J. Kruczek     Tagi: DS3 Crossback, DS, Crossover
DS ma pełnić rolę marki premium, ale oferta producenta nadal odstaje zawartością od konkurencji. To się ma niedługo zmienić, a jednym z nowych modeli będzie DS3 Crossback.

Luksusowy crossover nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, ale do sieci właśnie wyciekły grafiki z dokumentacji patentowej. Dzięki nim możemy zobaczyć jak będzie wyglądał francuski model. Oczywiście nie wiadomo czy dokładnie tak zaprezentuje się produkcyjny model, ale grafiki zdają się pokrywać z testowymi prototypami przyłapywanymi na drogach.
DS3 CrossbackDS3 Crossback
DS3 Crossback powstaje na platformie CMP, która wspiera także napęd elektryczny. Według informacji, jakie wcześniej wyciekały wersja EV auta ma oferować zasięg około 450 km. Stylistycznie mamy tu do czynienia z podobną koncepcją co większy D7 Crossback. Charakterystyczny grill oraz światła LED wkomponowane w zderzak robią niezłe wrażenie.
DS3 CrossbackDS3 Crossback
Z boku możemy zobaczyć drzwi nachodzące na słupek oraz wyczernione słupki odcinające się od dachu. Tył jest nieco bardziej obły, a podwójny wydech zapewne będzie zarezerwowany dla mocniejszych wariantów. Wnętrze to ciekawy minimalizm zmieszany z formami wzorowanymi na kształcie szlifów diamentów. Ekran systemu teleinformacyjnego przybrał popularną formę tabletu włożonego w deskę rozdzielczą.
DS3 Crossback powinien się dobrze wpisać w obecne trendy. Na oficjalną premierę poczekamy do października. Auto ma być gwiazdą salonu samochodowego w Paryżu.
DS3 Crossback

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Citroen Ami One - zwiastun koncepcyjnego malucha


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

DS3 Crossback na grafikach patentowych