Portal V10  »  Aktualności  »  Toyota Corolla Sedan zostanie zaprezentowana 16 listopada
Toyota Corolla Sedan

Toyota Corolla Sedan zostanie zaprezentowana 16 listopada

2018-11-10 - J. Kruczek     Tagi: Toyota, Toyota Corolla, Sedan
Toyota Corolla Sedan ma być jedną z gwiazd salonu samochodowego Guangzhou Auto Show. Japoński producent oficjalnie potwierdził, że na imprezie odbywającej się w dniach 17-25 listopada będzie można zobaczyć nowego kompaktowego sedana.
 
Pierwszy pokaz Corolli Sedan ma mieć miejsce podczas specjalnej imprezy poprzedzającej targi już 16 listopada. Prawdopodobnie wtedy już zostaną opublikowane wszystkie najważniejsze informacje. Producent najprawdopodobniej przedstawi auto w chińskiej specyfikacji, choć zachodni dziennikarze przewidują, że na targach może być także obecna amerykańska wersja sedana.
Toyota Corolla SedanToyota Corolla Sedan
Póki co nie zdradzono szczegółów modelu. Wiadomo za to, że Toyota Corolla Sedan powstanie na platformie TNGA, czyli tej samej co Corolla Hatchback. A to oznacza zapewne obecność tych samych opcji napędu. Najprawdopodobniej oba modele będą ze sobą dzielić nie tylko napęd, ale także design nadwozia i wnętrze. Raczej tym razem producent nie powinien się decydować na spore różnice między swoim kompaktowym hatchbackiem i sedanem.

Póki co możemy zobaczyć pierwszy teaser. Na zdjęciach zaś możecie zobaczyć rendery autorstwa Klebera Silva. Powstały one na bazie nowej pięciodrzwiowej Corolli i pokazują jak może, ale nie musi wyglądać nowy sedan.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Toyota Corolla Sedan zostanie zaprezentowana 16 listopada