Portal V10  »  Aktualności  »  Toyota Corolla Sedan została zaprezentowana w Chinach
Toyota Corolla Sedan

Toyota Corolla Sedan została zaprezentowana w Chinach

2018-11-16 - J. Kruczek     Tagi: Toyota, Toyota Corolla, Sedan
Toyota Corolla Sedan zgodnie z zapowiedziami została zaprezentowana podczas imprezy Guangzhou International Auto Show w Chinach. Kompaktowy sedan został przedstawiony w wersjach na rynek amerykański oraz chiński i europejski.
 
Najnowsza generacja Corolli w nadwoziu sedan technologicznie korzysta z rozwiązań pięciodrzwiowego modelu. Stylistycznie projektanci nadali nieco więcej agresji w przodzie auta. Tył zaś jest bardziej konserwatywny niż w hatchbacku.
Toyota Corolla SedanToyota Corolla Sedan
W kabinie mamy do czynienia z klonem hatchbacka. Tak więc króluje tam minimalizm i rzucający się w oczy ekran systemu teleinformacyjnego. Wyświetlacz w podstawowych wersjach będzie miał rozmiar 7 cali, zaś w bogatszych powiększy się do 8 cali.
Toyota Corolla SedanToyota Corolla Sedan
Toyota Corolla Sedan bazuje na platformie TNGA. Auto może się pochwalić nadwoziem o długości 4 640 mm, szerokości 1 780 mm oraz wysokości 1 435 mm. Rozstaw osi wynosi 2 700 mm. Producent zapowiada, że całkowicie przeprojektowane zawieszenie względem poprzednika zapewni znacznie wyższy poziom komfortu oraz precyzyjniejsze prowadzenie.
Na razie nie zdradzono szczegółów na temat napędu z jakim Toyota Corolla Sedan będzie dostępna w Europie. Możemy jednak być pewni wersji hybrydowej. Sprzedaż ma ruszyć wiosną 2019 roku.
Toyota Corolla SedanToyota Corolla SedanToyota Corolla SedanToyota Corolla SedanToyota Corolla SedanToyota Corolla Sedan

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Toyota Corolla Sedan została zaprezentowana w Chinach