Portal V10  »  Aktualności  »  Porsche Cayenne Coupe jeszcze w tym roku z napędem hybrydowym
Porsche Cayenne Coupe

Porsche Cayenne Coupe jeszcze w tym roku z napędem hybrydowym

2019-05-20 - J. Kruczek     Tagi: Porsche, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupe
Porsche Cayenne Coupe trafi początkowo do klientów w trzech wersjach silnikowych. W ofercie znajdziemy podstawowy model z silnikiem V6 o mocy 335 KM, średni wariant S o mocy 434 KM oraz topowy model Turbo z silnikiem V8 o mocy 541 KM. To jednak nie koniec wersji jakich doczeka się sportowy SUV.
Porsche Cayenne CoupePorsche Cayenne Coupe
Podczas spotkania z mediami w Austrii przedstawiciele Porsche zapowiedzieli, że jeszcze w tym roku zadebiutuje wariant hybrydowy. Elektryfikacja modelu nie jest chyba zaskoczeniem dla nikogo.

Początkowo w ofercie pojawi się wersja E-Hybrid korzystająca z napędu standardowego Cayenne E-Hybrid. To oznacza napęd oferujący łączną moc 455 KM. Porsche zapowiada także mocniejszy wariant Turbo S E-Hybrid. Ten zaczerpnąłby napęd bezpośrednio od zelektryfikowanej Panamery. I w tym wypadku SUV mógłby się pochwalić mocą 680 KM.
Porsche Cayenne CoupePorsche Cayenne Coupe
Na koniec pojawiła się ciekawa informacja jakoby w planach był kolejny mocny wariant. Porsche Cayenne Coupe dzieli sporo elementów technicznych z Lamborghini Urus i podobno firma szykuje wersję z napędem zapożyczonym od włoskiego kuzyna. W tym wypadku jednak trzeba poczekać na oficjalne potwierdzenie.
Porsche Cayenne CoupePorsche Cayenne CoupePorsche Cayenne CoupePorsche Cayenne CoupePorsche Cayenne CoupePorsche Cayenne Coupe

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID w efektownym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Cayenne Coupe jeszcze w tym roku z napędem hybrydowym